Водостічні системи у Львові від професіоналів у гуртівні Зразок сучасної покрівлі

Водостічні системи – це системи, що складаються із труб, жолобів та з’єднувальних елементів. Метою таких систем є організований збір води із покрівлі будівлі із подальшим відводом у дренажну систему або одразу в грунт. Обираючи водостічну систему для свого будинку ми, найчастіше, в першу чергу звертаємо увагу на те, як виглядатиме будова, чи підходитиме ця система до екстер’єру будинку, чи влаштовує нас її колір. Проте не слід забувати, що від якості водостічної системи напряму залежить довговічність та міцність будівлі.

Водостічні системи у ЛьвовіВодостічна система виконує функцію захисту будинку та запобігає зменшенню довговічності фундаменту, проникненню вологи у цокольні чи підвальні приміщення, зменшує ризик гниття підлоги чи лігарів на першому поверсі, появи плісняви чи навіть грибка. Також, якщо воду із даху збирати у ємність, то її можна використати і у певних цілях, наприклад, для поливу газону. Не потрібно забувати і про естетичну сторону застосування водостічних систем, адже вони підкреслюють покрівлю, надаючи будові довершеності  та елегантного вигляду.

Ознайомитися із широким асортиментом якісних водостічних систем, надійних покрівельних матеріалів та аксесуарів до них, можна у гуртівні Зразок сучасної покрівлі, що знаходиться у Львові по вул. Липинського, 54 (БТІ) та у Івано-Франківську вул. Крихівецька, 2 (кільце біля Сільпо). Тут ви не тільки ознайомитеся із зразками водостічних систем таких широковідомих виробників як Bryza та Bud-Masz, але і отримаєте професійні поради від фахівців своєї справи. При потребі проконсультуватися можна і у телефонному режимі у робочий час за номером 067 69 59 379.

Види водостічних систем. З якого матеріалу вибрати?

Сучасні водостічні системи виробляють із оцинкованої сталі, оцинкованої сталі із полімерним покриттям, міді, пластику.  Зазвичай цей матеріал співпадає з матеріалом дахової покрівлі та комплектуючих для даху. Матеріал, із якого виробляють водостічні системи, має велике значення із практичної точки зору. Адже будь-який матеріал має як свої певні переваги, так і недоліки.

На сьогоднішній день пластикові водостічні системи найбільш поширені на ринку України. До їхніх безперечних переваг належать доступна ціна, простота при монтажі, привабливий дизайн. Також не можна не згадати про те, що вони не піддаються корозії, не руйнуються під дією хімічних речовин, не вигорають під дією ультрафіолетових променів, підходять для різноманітних архітектурних рішень та безшумні під час дощу. Проте, як і будь-який матеріал, у них є і певні недоліки. Під дією високих і низьких температур елементи водостічної системи можуть змінювати свої розміри. З часом це призводить до нещільного примикання елементів один до одного, що у майбутньому стане причиною руйнування цих елементів. Ще одним суттєвим недоліком пластикових водостічних систем є дещо менший, у порівнянні із металевими аналогами, термін експлуатації. Пластикові водостічні системи за способом з’єднання елементів поділяються на такі, де здійснюють клейове з’єднання, та такі, де  здійснюють з’єднання та герметизацію за допомогою пластикових ущільнювачів.

Ринви цінаМеталеві водостічні системи виробляють із якісної сталі товщиною 0,5-0,7мм. При цьому полімерне покриття наноситься на обидві сторони. Це покриття здатне витримувати значні перепади температур, тому такі водостічні системи широко використовуються у будь-яких кліматичних умовах. Перевагами металевих водостічних систем є тривалий термін експлуатації, висока механічна стійкість, стійкість до дії ультрафіолетових променів, доступність монтажу. Проте при незначних пошкодженнях чи подряпинах від падіння гілочок чи шишок, може з’являтися іржа. Щоб запобігти цьому потрібно завчасно підмальовувати подряпини спеціальною фарбою. Це є найбільш суттєвим недоліком металевих водостічних систем.

Ціна на ринви у Львові

Ціна на водостічні системи у Львові може значно коливатися. Тому для остаточного вибору потрібно зважити всі переваги і недоліки та обрати найоптимальніший для вас варіант. Ми пропонуємо комплексне рішення, тому в нас ви також можете знайти пароізоляцію для даху та металочерепицю. Ми пропонуємо демократичні ціни за високоякісний продукт, який відомий на ринку України та Західної Європи. Чи ви оберете надійні металеві ринви, чи елегантні пластикові, у нас обов’язково отримаєте бездоганну якість продукції, професійні поради консультантів та лояльні ціни у цьому сегменті.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
2 based on 8 votes
Brand Name
Bryza
Product Name
Ринви