Мінвата у Львові в салоні-гуртівні Зразок сучасної покрівлі

Мінеральна вата широко використовується для утеплення не тільки фасадів, але і даху, підлоги, труб та фундаментів. Проте для кожного виду утеплення є свій сегмент мінвати. Адже вона буває не тільки різних розмірів, але вона відрізняється і щільністю, провідністю, горючістю. Мінвату, вироблену на сучасному обладнанні провідних брендів, високої якості та із найкращими характеристиками у Львові та Івано-Франківську ви можете придбати у салоні-гуртівні “Зразок сучасної покрівлі”. У нас можна ознайомитися із широким асортиментом мінвати таких відомих виробників як  Rockwool та Техноніколь. Ми пропонуємо продукцію високої якості у рулонах та плитах, яку можна застосовувати для утеплення як дахів під металочерепицею та інших видів, труб та підлоги і фасадів. Адже у нас мінеральна вата представлена і різної щільності та горючості, вона сертифікована та відповідає усім сучасним вимогам техніки безпеки.  

Ціна на мінеральну вату

Мінвата у Львові за мінімальною ціноюНезважаючи на високу якість пропонованої продукції, відповідність її усім сучасним вимогам техніки безпеки, сертифікацію товару ми пропонуємо високоякісну продукцію за демократичними цінами. Адже ціна на матеріал залежить від багатьох факторів, у першу чергу від його щільності. Також при формуванні ціни на мінвату враховують її якісні характеристики, окрім цього ціна у значній мірі залежить від бренду. На нашому сайті ви можете переконатися, що ми пропонуємо вам хорошу якість за прийнятною ціною.

Фасадна мінвата: види та особливості

Для утеплення фасадів використовують мінеральну вату плитами. Найчастіше її клеять до стіни спеціальними сумішами додатково закріплюючи дюбелями. Стіна попередньо має бути очищена від пилу та бруду, та якщо поверхня вже була раніше поштукатурена, потрібно пересвідчитися, що це покриття міцне і не буде відшаровуватися від стіни. Перевагою мінвати над іншими матеріалами, які можна застосовувати для утеплення фасадів будівель, є її високий рівень стійкості до температурних коливань, екологічність, хороша тепло- та звукоізоляція, стійкість до горіння. Окрім цього, фасадна мінеральна вата має високий рівень міцності від розривання та у ній не заведуться гризуни та комахи, що, на нашу думку, є важливим елементом характеристики при зовнішньому використанні утеплювача. Єдиним недоліком цього матеріалу є його здатність поглинати небажану вологу. Тому при використанні фасадної мінвати слід ретельно продумати паро- та гідроізоляцію поверхні.

Мінеральна вата для даху

У сучасному будівництві та архітектурі велику роль відіграють горища будинків. Якщо раніше слово “горище” у нас асоціювалося із звалищем старих та непотрібних речей, то у сучасному будинку горища відіграють важливу роль у дизайні цілого помешкання. Проте, щоб приміщення було комфортним та затишним, потрібно заздалегідь подбати про утеплення даху будинку. При цьому найбільшого розповсюдження набула мінвата для даху. Як і фасадна мінвата, вона володіє прекрасними характеристиками, проте відрізняється своєю щільністю. Для утеплення горищ найчастіше використовують мінвату у рулонах, тому при цьому не потрібні спеціальні суміші для приклеювання матеріалу.  Як і фасадна мінвата, цей утеплювач володіє прекрасними характеристиками у плані тепло- та звукоізоляції, не боїться гризунів та комах, екологічно безпечний (що надзвичайно важливо при внутрішньому використанні утеплювача) та стійкий до горіння. Єдине, про що потрібно ретельно подбати – це паро- та гідроізоляція. Проте при професійному підході до утеплення вашого горища, це приміщення претендує стати улюбленим у сім’ї, завдяки вдало продуманому дизайну, неординарності та цікавому підході до оформлення.  

Купити мінвату у Львові за гуртовою ціною

Відвідавши у Львові наш салон-гуртівню “Зразок сучасної покрівлі”, який розташований за адресою вул.Липинського, 54, ви отримаєте не тільки високоякісний товар за прийнятною ціною, але і професійну консультацію наших фахівців, можливість доставки товару у межах міста,  скористатися нашою програмою знижок для постійних покупців. При потребі можна отримати доцільні поради і у телефонному режимі у межах робочого часу нашої гуртівні. Зробіть своє помешкання комфортним, затишним та екологічним із неординарним інтер’єром та екстер’єром.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3 based on 7 votes
Brand Name
Rockwool
Product Name
Мінеральна вата