Утеплення фасаду та даху у Львові – це гуртівня Зразок сучасної покрівлі

У сучасному світі перед споживачами гостро постало питання економії теплової енергії. Тому ідея утеплення фасаду помешкання та даху – не нова і актуальна на протязі кількох років. Найчастіше покрівля утеплюється при наявності мансардного приміщення. Мінвата у ЛьвовіПроте якщо воно відсутнє все одно варто подбати про тепле горище адже від цього прямо залежить і тепло та затишок безпосередньо у будинку. Наша гуртівня “Зразок сучасної покрівлі” дбаючи про своїх клієнтів допомагає їм створити домашній затишок у кожній оселі. Утеплення фасадів своїх помешкань стає пріоритетним для багатьох власників будинків. Тому, звертаючись до нас безпосередньо у Львові за адресою вул. Липинського, 54 (БТІ) чи у Івано-Франківську за адресою вул. Крихівецька, 2 (кільце біля Сільпо), ви знайдете не тільки широкий асортимент необхідної для виконання робіт із утеплення будинку продукції, але і зможете отримати усі необхідні консультації. Широкий вибір як пінопласту різноманітної товщини та щільності, так і мінеральної вати провідних брендів як України так і Західної Європи, різноманітні супутні товари, необхідні для проведення робіт із утеплення даху та фасаду, усе ви зможете придбати на найкращих умовах у нашій гуртівні. Навіть найдорожчий дизайнерський ремонт не надасть будинку затишку та комфорту, якщо у ньому не буде достатньої для приємного проводження часу температури.

  

Технології утеплення стін та даху

На сьогоднішній день перед проведенням робіт із утеплення будинку потрібно проконсультуватися із професійними майстрами, які вже здійснювали такі роботи неодноразово. Адже від якості виконання та професійності майстрів повністю залежить чи буде достатньо  зберігатися тепло у вашій оселі.Утеплення даху у Львові Перед здійсненням самого утеплення потрібно розібратися яким саме матеріалом його найоптимальніше проводити та які технології при цьому застосовувати. Товщина обраного матеріалу у першу чергу залежить від товщини стіни та матеріалу, із якого ця стіна побудована. Найчастіше у нашому регіоні застосовують утеплювач із товщиною 10 см. Проте слід враховувати особливості побудови та експлуатації вашого помешкання. Тому поради професіоналів у цьому питанні – це найкраще рішення. Людині, яка ніколи не вирішувала подібних питань, важко розібратися не тільки у питанні утеплювача, але і потрібно вирішити яким супутнім товарам надати перевагу. Клей для пінопласту чи мінеральної вати (це залежить від того, який матеріал ви придбали), дюбелі для кріплення утеплювача, армуюча сітка, штукатурка, профілі та кутики – людина, яка ніколи не стикалася із цим у житті не зможе одразу зорієнтуватися що саме їй потрібно обрати. Адже усі ці товари присутні на ринку від різних брендів і одразу зорієнтуватися у їхній якості важко. У нашій гуртівні ви не тільки зможете ознайомитися із найкращими товарами провідних виробників, наші професійні консультанти підберуть саме для вас утеплювач та супутні матеріали, які влаштують вас не лише за якістю, але і за ціною.

Ціна на утеплення будинку у Львові

Як ми уже згадували раніше, на ринку утеплювачів та супутніх товарів є представлені різноманітні бренди. Тому ціна утеплення залежить від безлічі факторів та її важко передбачити не аналізуючи конкретної ситуації. Товщина утеплювача, його щільність, виробник – ціни можуть відрізнятися значно і тому прораховувати вартість потрібно вже чітко визначившись який саме утеплювач вам підходить. Ціна пінопласту нижча від ціни мінеральної вати майже вдвічі, проте і якісні характеристики мінеральної вати значно кращі, ніж у пінопласту. Придбати високоякісний матеріал за найнижчою у нашому регіоні ціною можна у гуртівні “Зразок сучасної покрівлі”. У нас широко представлені такі відомі бренди, як  Rockwool та Техноніколь, тому ми зможемо підібрати для вас такий оптимальний варіант утеплювача та супутніх матеріалів до нього, який влаштує і ваш гаманець. Професійні консультації, високоякісні матеріли, при потребі – доставка у межах Львова, зручний графік роботи, можливість консультації у телефонному режимі – у нас ви знайдете високу якість не тільки товару, але і обслуговування. І все це – за найдемократичнішими цінами у Західній Україні.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3 based on 2 votes
Brand Name
Rockwool, Техноніколь
Product Name
Мінвата