Теплиці з полікарбонату – оптимальний вибір у Львові та Івано-Франківську

Якщо ви із задоволенням проводите час на городі і не уявляєте свого життя без власноручно вирощеної городини, хочете порадувати своїх рідних екологічно чистою продукцією, зібрати на заздрість сусідам рекордний урожай, бажаєте поекспериментувати із вирощуванням екзотичних культур, закохані у неповторні та різнобарвні квіти – вам однозначно знадобляться високоякісні теплиці із сотового полікарбонату. Адже вони дозволяють збирати високі урожаї високоякісної городини протягом цілого року! Різноманітних розмірів, зібрані із високоякісних комплектуючих, надійні та міцні вони стануть вашими незамінними помічниками на дачі чи присадибній ділянці. Купити теплицю з полікарбонату у Львові можна у магазині-гуртівні Зразок сучасної покрівлі за адресою вул. Липинського, 54 (БТІ) та у Івано-Франківську за адресою вул. Крихівецька, 2 (кільце біля Сільпо) чи на нашому сайті zspcompany.com.ua. Із цим незамінним помічником будь якого городника ви зможете демонструвати усім знайомим свої надзвичайні досягнення у сфері вирощування овочів та розведення екзотичних квітів.

Теплиці за мінімальною ціною в гуртівні Зразок сучасної покрівлі

Ціна теплиці у магазині-гуртівні прийнятна для широкого кола споживачів, тому звертатися до нас можна як власникам дач та приватних присадибних ділянок, так і фермерським господарствам. Ми пропонуємо широкий вибір та різноманітні розміри продукції, тому у нас можна підібрати оптимальний варіант, який влаштує саме вас як за розміром та якістю, так і  за ціною. У нас не тільки приємні ціни, ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальну систему знижок, про яку можна дізнатися у наших продавців-консультантів.

Чому теплиці у Львові варто купувати у нас?

Теплиці, які ми пропонуємо широкому колу споживачів, складаються із металевого каркасу, який в свою чергу може бути як оцинкований профіль чи оцинкована сталь, так і алюмінієва труба, та полікарбонатних листів. Сотовий полікарбонат для теплиць використовують через його прекрасні характеристики: чудову теплоізоляцію, високу світлопропускну здатність, ударостійкість, легкість та захист від шкідливих ультрафіолетових променів. Окрім цього, при умові дотримання правил експлуатації, такі теплиці, на відміну від аналогів виконаних із інших матеріалів, доволі довговічні. У нас ви знайдете теплиці із сотового полікарбонату як стандартних розмірів, так і за індивідуальним замовленням. Купуючи теплиці із полікарбонату у Львові  чи Івано- Франківську у магазині-гуртівні Зразок сучасної покрівлі, ви отримуєте професійні консультації обслуговуючого персоналу (які можливі і у телефонному режимі у робочий час), високоякісну продукцію від українського виробника, демократичну цінову політику та гарантійне забезпечення. Окрім цього, ми не лише продаємо теплиці, ми, при потребі і за окремою домовленістю, здійснюємо і доставку, і монтаж полікарбонатних теплиць у межах Львівської та Івано-Франківської областей.