Сотовий полікарбонат за оптимальною ціною – це гуртівня Зразок сучасної покрівлі

На сьогоднішній день надзвичайної популярності серед широкого кола споживачів набуває сотовий або, як його ще називають, стільниковий полікарбонат. Маючи чудові експлуатаційні характеристики, цей надзвичайний матеріал широко застосовують у багатьох сферах життя. Якщо вас цікавить сотовий полікарбонат за низькою ціною – вам варто звернути свою увагу на магазин-гуртівню Зразок сучасної покрівлі, що знаходиться у Львові по вул. Липинського, 54 (БТІ) та у Івано-Франківську за адресою вул. Крихівецька, 2. Найкращі умови купівлі сотового та монолітного полікарбонату у Львові та Івано-Франківську від провідних виробників ви знайдете саме у нас.

Характеристики та особливості монтажу сотового полікарбонату

Широкого застосування сотовий полікарбонат набув через свої надзвичайні властивості. Адже він важкогорючий, у десятки разів міцніший від скла, у рази легший від скла, хоча чудово пропускає світло, екологічно безпечний, має чудові теплоізоляційні характеристики, стійкий до механічних пошкоджень та при спеціальному покритті не пропускає ультрафіолетового проміння. Окрім цього, цей матеріал надзвичайно довговічний та доступний у широкій гамі кольорів. Це дозволяє не лише зробити покриття якісним, але і врахувати побажання клієнтів з естетичної точки зору та зробити його окрасою вашого екстер’єру. Єдиний його недолік – при тривалому нагріванні вище 100 градусів він стає надзвичайно пластичним і деформується. Тому при монтажі таких панелей обов’язково потрібно врахувати те, що захисна плівка має знаходитися зверху покриття, в іншому випадку вона не виконуватиме своєї функції. Також надзвичайно важливий момент – це необхідність врахувати при монтажі можливість сезонної температурної деформації. Тобто, при монтажі необхідно залишати проміжок для того, щоб при перепаді температур панелі могли стискатися-розширюватися у межах норми та не деформували конструкцію. Потрібно врахувати, що кріпити панелі потрібно самонарізами або спеціальними термошайбами, а торці закривати не скотчем, а спеціальною стрічкою або профілем.

Чому сотовий полікарбонат у Львові та Івано-Франківську варто купувати в нашій гуртівні?

Увесь пропонований асортимент полікарбонату високої якості та сертифікований. Широкий вибір високоякісної продукції відомих брендів, демократична ціна, гнучка система бонусів та знижок для постійних клієнтів, можливість доставки у межах Львова чи Івано-Франківська, професійна консультація у магазині чи у телефонному режимі у робочий час – зайдіть та переконайтеся, що ми кращі у своєму сегменті та зробіть правильний вибір.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Зразок сучасної покрівлі
Product Name
Сотовий полікарбонат