Пароізоляція даху у Львові в салоні Зразок сучасної покрівлі

При здійсненні утеплення даху, монтажі нової покрівлі, а у деяких випадках і при монтажі підлогового покриття, потрібно здійснювати пароізоляцію, застосовуючи при цьому паробар’єр. Ця плівка потрібна для того, щоб зайва волога із приміщення не потрапляла до утеплювача, адже від вологи мінеральна вата перестає виконувати свою функцію. При потраплянні вологи до утеплювача він стає своєрідним містком холоду у будинку, тому що вода є чудовим теплопровідником.

Як ми б не намагалися обмежити продукування вологи, у житловому приміщення вона все одно буде з’являтися навіть від того, що ми дихаємо. Адже волога у повітрі –  не тільки на кухні чи у ванній кімнаті, незначна кількість її буде будь-де у сучасному неналежно вентильованому утепленому із металопластиковими вікнами будинку. Підіймаючись вгору у приміщенні тепле вологе повітря зустрічається із холодним. Утворюється так звана “точка роси”, коли від охолодження пара перетворюється на воду. Щоб уникнути цих неприємностей і використовують паробар’єр. Отже, паробар’єрна плівка захищає нашу мінвату від потрапляння та накопичення вологи, перешкоджає утворенню конденсату в утеплювачі. Такий сучасний матеріал у Львові можна придбати у салоні “Зразок сучасної покрівлі” за адресою вул. Липинського, 54 (БТІ). Також нас можна знайти і у місті Івано-Фраківськ, де ми розташовані за адресою вул. Крихівецька, 2.

Який паробар`єр вибрати для ізоляції даху?

Пароізоляційна плівка – це плівка, яка складається із кількох шарів поліетилену, інколи вона може мати у своїй основі волокна поліпропілену, також ця плівка буває фольгована. Плівка, що складається із одного-двох шарів поліетилену, чудово виконує функцію пароізоляції, проте дещо поступається у міцності плівці, що має у своїй основі армувальну решітку із волокон поліпропілену. Фольгована плівка ще виконує додаткову функцію відбиваючи теплове випромінювання. Тому таку плівку монтують обов’язково фольгою всередину приміщення. При монтажі слід пам’ятати, що стики та закінчення плівки слід ретельно проклеювати спеціальною стрічкою, адже стики – це найвразливіше місце у вашій системі пароізоляції.  

Паробар’єр: вибір ізоляції для даху за оптимальною ціною

У нашому салоні “Зразок сучасної покрівлі” ви маєте змогу ознайомитися із представленим у нас паробар’єром виробництва Strotex та супутніми матеріалами, без яких важко здійснити якісну пароізоляцію приміщення. Переглянувши на сайті наші пропозиції ви зрозумієте, що ми пропонуємо високоякісний матеріал за лояльними цінами. Додаткову інформацію можна отримати у наших консультантів за номером телефону 067 69 59 379 у робочий час. Високий рівень обслуговування, оптимальні ціни, якісна продукція – ми робимо все залежне від нас щоб клієнти завжди залишалися задоволеними.