Вибираємо металочерепицю для даху в 2021 році

Металочерепиця

Є всі підстави очікувати в 2021 році новинки на ринку покрівельних покриттів, адже великі заводи працюють над вдосконаленням технологічного процесу і оновленням асортименту. Можуть з’явитися нові форми геометрії металочерепиці. Як і раніше, перед покупцем буде хороший вибір – це:

 • доступна цінова категорія
 • товари середньої якості
 • обов’язково елітні види металевої черепиці.

Чому для виробників важливо презентувати час від часу нові види продукції?

 • По-перше, завдяки новим варіантам товарів виробник привертає ще більше уваги потенційних споживачів.
 • По-друге, щоб утримувати лідерські позиції серед виробників популярного покрівельного покриття недостатньо виробляти високоякісний товар, потрібно пропонувати більше, ніж конкуренти. Це може бути нова форма або інновація в плані складу або структури вироби.
 • По-третє, з часом змінюються модні тенденції навіть в будівельній сфері, тому важливо підтримувати актуальність пропонованих матеріалів для покрівлі даху.

На які технічні характеристики металочерепиці звертати увагу?

Для вибору характеристик металочерепиці необхідні певні знання, покупець повинен розуміти, які саме з них найважливіші і якими вони мають бути для забезпечення нормального функціонування покрівлі.

Грамотна купівля можлива, якщо орієнтуватися на:

 • Параметри металу. Це склад, структура, товщина, походження. Іноді склад сталевої основи містить певні речовини, що впливають на міцність даного виробу. В ідеалі таких небажаних речовин в металі не повинно бути, тоді це відмінна сировина для довгого і якісного використання. Покрівля буде міцною за умови використання у виробництві сталі товщиною близько 0,45 мм. Навіть за країною походження сировини професіонал відразу визначить перспективи такого матеріалу. Відомо, що найякісніший метал виробляють в Німеччині, Кореї та Італії.
 • Виробництво та його історію. Якщо виробнича компанія відома на ринку вже багато років, дуже мала ймовірність того, що під її брендом попадеться неякісний товар. Про репутацію заводів говорять численні відгуки споживачів, до того ж надійні виробники пропонують повний комплект документації – технічної і гарантійної, що говорить ще раз про відповідну якість покрівельного матеріалу.
 • Форму хвилі. Хвиля металевого листа може мати певну висоту і крок, також профіль буває симетричним і асиметричним, зустрічається капілярна канавка або 3D зріз, що говорить про оригінальні властивості конкретної продукції.
 • Наявність маркування. Щоб знати, наскільки точну інформацію подає продавець, ознайомтеся з маркуванням на внутрішній стороні листів. Залежно від виробника товару в ній може бути різна інформація, але найчастіше вона стосується походження металу, його товщини і даних оцинковки. Це основні дані, що дозволяють розібратися з орієнтовними якостями металочерепиці.

У 2021 року правила покупки залишаються такими ж, і, якщо домовласник зацікавлений у вдалому капіталовкладення, він проаналізує всі перераховані вище дані і вибере кращий з представлених варіантів. Компанія “Зразок учасної покрівлі”  впевнена, що тепер у вас буде ще більше шансів на покупку доступних і довговічних матеріалів для покрівлі дахів у Львові та Івано-Франківську. Принаймні у нас ви точно зможете знайти і купити маталочерепицю у Львові.

Як визначитися з профілем металочерепиці?

Щоб вирішити, яку купити металочерепицю в розрізі її форми профілю, потрібно розуміти, що цей вибір залежить:

 • Більше від естетичних уподобань покупця, який повинен візуально оцінити всі типи хвилі і знайти найбільш привабливу саме для нього.
 • Вартості продукції, адже різний профіль – це також і різна ціна на покриття, а покупці іноді обмежені в коштах.
 • Від особливостей дизайну будівельного об’єкта, тобто вибір хвилі повинен бути виконаний з урахуванням того, в який архітектурі побудований об’єкт.

Як різниться якість продукції брендів?

Брендів, під якими випускається металева черепиця, в році, що наступив буде ще більше. А значить вам доведеться вибирати ще й за цим параметром, відштовхуючись не тільки від репутації заводу.

Відмінності в якісних показниках ідентичного товару компаній-виробників – це результат:

 • Використання різного за якістю і структурними параметрами сировини і додаткових речовин.
 • Виробництва на обладнанні з різним ресурсом – у одних компаній це новітні верстати та установки, а інші, навпаки, використовують обладнання, що виходить з ладу. Це може вплинути на геометрію хвилі і її ретельні габаритні параметри, далі ускладнюється і сам монтаж, і навіть експлуатація.
 • Більш відповідальний підхід робітників і технологів, які відповідають за виробничий процес на окремих заводах.

Металочерепиця Львів

Ідеальна металочерепиця – яка вона?

Компанія “Зразок сучсної покрівлі”  може сказати, якою вважається ідеальна металева черепиця. Це міцний сталевий виріб з товщиною в 0,45 мм, захищена від корозійних процесів товстим шаром цинку від 250-275 г / м.кв, а також покритий полімерним покриттям з відмінним ефектом глянцю або матовості. Щоб бути найякіснішою така черепиця повинна обов’язково мати тривалу гарантію на службу від самого заводу, всі листи мають спеціальне маркування і документацію.

У нас продається саме така металочерепиця для вашої даху, тому поспішайте з покупкою і вибирайте найкращі матеріали у нас на сайті.