Мансардні вікна у Львові – широкий асортимент в салоні-гуртівні Зразок сучасної покрівлі

До недавнього часу горищні приміщення у будинках використовувалися неефективно, вони були, як правило, закинуті та занедбані. Із появою надійних сучасних засобів для утеплення горища почали інтенсивно експлуатуватися, адже при хорошому та якісному утепленні ця площа стала придатною для проживання. На сьогоднішній день у мансардних приміщеннях облаштовують спальні, дитячі кімнати, санвузли, кабінети, зимові сади… Мансардне вікно ЛьвівЦя площа стала багатофункціональною, там створюють студії чи художні майстерні. Проте потрібно було ще вирішити питання освітлення цього приміщення, адже звичайні традиційні вікна не зовсім ефективно справлялися із цим завданням. Найкраще рішення для мансарди – це дахові вікна, адже вони пропускають на 30-40% більше світла ніж традиційні вертикальні, їх можна монтувати під кутом від 15° до 90°. Мансардні вікна завдяки особливій конструкції здатні витримувати ураганний вітер, зливу та град. Ознайомитися із великим асортиментом мансардних вікон у Львові та Івано-Франківську можна у салоні-гуртівні Зразок сучасної покрівлі. У нас широко представлені не тільки покрівельні матеріали, засоби утеплення та аксесуари та фурнітура до них, ми пропонуємо вам багатий вибір мансардних вікон у західному регіоні України провідних західноєвропейських брендів. Дахові вікна факро данського виробництва, рото німецького виробництва – ці відомі фірми давно здобули визнання у цілому світі, зараз вони надзвичайно популярні і в Україні. Ознайомитися із ними ближче, отримати фахові консультації, порівняти якісні характеристики різних типів вікон – все це у Львові доступно у нашому салоні-гуртівні Зразок сучасної покрівлі, що зручно розташована по вул. Липинського, 54 (БТІ).

Ціна на мансардні вікна Fakro

Ознайомившись ближче із асортиментом дахових вікон, ви зрозумієте, наскільки вдалим дизайнерським рішенням є їхнє застосування у горищному приміщенні. Проте такі вікна відрізняються розмірами, конструкцією та способом відкривання. Широкий вибір пропонує бренд Факро, дахові вікна якого – це вдале поєднання ціни та якості у одному продукті. Переглянувши пропозиції на нашому сайті ви зрозумієте, що ми пропонуємо найкраще за демократичною ціною. Адже виробник для виготовлення своєї продукції використовує екологічно чисту деревину, високоякісну фурнітуру та спеціальні склопакети. Тому ціна на мансардні вікна у нас – прийнятна та доступна. Використавши дахові вікна при оформленні горища ви побачите, наскільки вдалим є таке дизайнерське рішення. Адже приміщення завдяки такому вікну ніби розширюється, створюється додатковий простір завдяки тому, що при відкриванні вікно не займає площу приміщення, а сама кімната виглядає оригінальною та неповторною. Воно освітлює приміщення, забезпечує зоровий контакт із навколишнім середовищем та добре провітрює горище.    

Дахові вікна від відомого європейського виробника Roto

Також широкої популярності у нашому регіоні здобули дахові вікна німецького виробника Рото. Це високоякісні, надійні та безпечні вікна, які давно здобули популярність не тільки у Західній Європі, але і у цілому світі. Оснащені хорошим склопакетом та якісною фурнітурою ці вироби надійно служитимуть вам упродовж багатьох років. Завдяки широкому асортимету пропонованої продукції вибрати серед неї те дахове вікно, що потрібно саме вам, зможе навіть найвибагливіший естет. Також на вибір пропонуються аксесуари, які покращать комфорт у приміщенні: шторки, пристрої для відкриття вікна у важкодоступних місцях, ролети на електроприводі. Дахові вікна – це надзвичайно корисний винахід, який змінив нашу уяву про горища, допоміг вирішити питання житлової площі та зробив дизайн сучасних помешкань цікавим, неповторним та комфортним.