Фальцева покрівля у Львові в мережі гуртівень Зразок сучасної покрівлі

На сучасному етапі будівництва, а найчастіше при реконструкції старих будівель для збереження їх автентичності часто використовують фальцеву покрівлю. Вона виготовляється із високоякісного металу та поєднує у собі сучасні рішення у сфері будівництва та класичний фальц. Фальц за мінімальною ціноюРізноманітна гама кольорів цього широкозастосовуваного покриття дозволяє не тільки зберігати первісний вигляд пам’яток архітектури, також це дає можливість дизайнерам втілити сміливі рішення у оформленні екстер’єрів. Гнучкість панелей та міцність їх декоративного покриття дозволяє дизайнерам екстер’єрів покривати дахи найвигадливіших форм. У мережі гуртівень Зразок сучасної покрівлі у Львові ви знайдете широку палітру кольорів самозатискної фальцевої покрівлі та зможете обрати потрібний вам розмір.

Самозатискний фальц від європейських виробників за гуртовою ціною

Ознайомившись на нашому сайті із пропоновиним продуктом ви також можете переконатися, що ми не лише пропонуємо високоякісний самозатискний фальц від провідниї європейських брендів, у нас також і гуртові ціни на цей популярний вид металевої покрівлі. Окрім цього, для постійних клієнтів у нас діє зручна система знижок, ми здійснюємо доставку у межах міста Львова та надаємо професійні консультації при потребі.

Переваги самозатискного фальцу

Самозатискна фальцева покрівля має ряд переваг перед металочерепицею та іншими покрівельними матеріалами. В першу чергу через відсутність отворів ця покрівля довго служитиме не піддаючись корозії у місцях кріплень, також завдяки спеціальним замкам проводити монтаж такого покриття можна швидко та надійно. Для зручності при транспортуванні та монтажі самозатискний фальц покритий захисною плівкою, яку потрібно видалити одразу після монтажу панелей, щоб під дією прямого сонячного проміння вона не приклеїлася надмірно міцно до них. Потрібно мати на увазі і те, що довжина панелей обмежена можливостями транспортування та встановлення, тому при великих розмірах покрівлі необхідно враховувати те, що будуть наявні поперечні шви.  Класична пряма лінія даху, відсутність механічних пошкоджень при монтажі, різноманітність кольорів, доволі хороша гнучкість – всі ці переваги самозатискного фальцу дозволяють широко застосовувати його як у сучасному будівництві, так і при реконструкції старовинних будівель.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1.5 based on 10 votes
Brand Name
Зразок сучасної покрівлі
Product Name
Фальц самозатискний