Зразок сучасної покрівлі

Мережа гуртівень покрівельних матеріалів у Львові та Івано-Фрвнківську. Широкий асортимент профнастилу для покрівлі та паркану за гуртовими цінами
Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок вартості

Для прорахунку вартості дзвоніть за номером 097 900 7 600 або заповність форму нижче

Всі види профнастилу доступні в таких кольорах

                                        

Високоякісний профнастил у Львові та Івано-Франківську за гуртовою ціною

У сучасному будівництві при різноманітних його етапах, від фундаменту і до покрівлі, широко використовується  профнастил, або інша назва – металопрофіль. Його виробляють і в Україні на профільованих лініях із прокатної листової сталі. Тому він може бути будь-якої довжини (найбільша оптимальна для транспортування рекомендована довжина – 7 метрів), надзвичайно широкої гами кольорів та із різноманітною висотою хвилі. Широкий асортимент покрівельних матеріалів для даху, зокрема і профнастил, представлений у магазині-гуртівні “Зразок сучасної покрівлі” у Львові за адресою вул. Липинського, 54 (БТІ). Також у нас є філія у Івано-Франківську за адресою вул. Крихівецька, 2 (кільце біля Сільпо).

Профнастил за демократичною ціною в мережі салонів-гуртівень “Зразок сучасної покрівлі”

Профнастил у ЛьвовіОзнайомитися із широким асортиментом представленого у нас товару найкращих брендів можна на нашому сайті, окрім цього у телефонному режимі доступні консультації високопрофесійних фахівців у сфері будівництва та ремонту. Переглянувши наші пропозиції ви переконаєтеся, що ми пропонуємо демократичні ціни за продукцію високої якості. Ми пропонуємо профнастил вироблений із найкращого металу у Німеччині, Словаччині і, звичайно, в Україні. Придбавши у нас якісний металопрофіль із сталі товщиною від 0,4 до 1,0 мм ви можете бути впевненими, що він може служити до 50 років.

Покрівельний профнастил на будь-який смак від професіоналів  у Львові

Для вдалого та вишуканого екстер’єру будівлі важливо відповідально підійти до вибору покрівлі та підшивки до неї. Оскільки профнастил володіє хорошими якісними показниками, він чудово підходить для застосування у цьому сегменті. Маючи великий термін експлуатації цей матеріал стане окрасою вашого будинку. Окрім цього, ви повинні знати, що завдяки профілюванню метал стає спроможним витримувати великі навантаження, а його міцність напряму залежить від висоти хвилі. Профнастил може бути у кольорі як зверху, так і знизу. Металопрофіль, пофарбований зверху – покрівельний, а знизу – стіновий. Володіючи величезною несучою здатністю покрівельний металопрофіль найбільш затребуваний не тільки при монтажі покрівлі, а ще і перекриття та опалубки. Якщо покрівельний профнастил не задовільняє вас з естетичної точки зору, можемо також запропонувати вам широкий асортимент металочерепиці від відомих європейських виробників.

Паркан із профнастилу – окраса кожної садиби

Перевагами профнастилу є легкість монтажу та довговічність. Тому такий паркан не лише швидко зводиться та експлуатується роками, він також доступний у широкій гамі кольорів, що дозволяє вдало поєднати дизайн заміського помешкання із огорожею. Окрім усього вищепереліченого ще буває стіновий профнастил, який завдяки своєму естетичному вигляду застосовується для зовнішнього облицювання фасадів будівель. Ще потрібно знати, що профнастил маркують в залежності від сфери застосування (букви)  та висоти хвилі (цифри). Обираючи цей високоякісний матеріал ви обираєте надійність та довговічність у поєднанні із сучасним виглядом екстер’єру вашого помешкання.

В нас ви також знайдете

Металочерепицю

Самозатискний фальц

Водостічні системи

Паро- та гідроізоляція

Самозатискний фальц

Мансардні вікна

Полікарбонат

Теплиці

✅ З якої ціни починається ціна профнастилу?

Вартість металопрофілю починається зі 100 грн/м2. Розрахувати вартість потрібного вам металопрофілю можна на нашому сайті.

 

✅ Яким чином відбувається доставка покрівельних матеріалів?

Ви можете замовити доставку профнастилу нашим транспортом по Львівській та Івано-Франківській області, або забрати самостійно з нашого складу.

 

✅ Якого кольору ви можете зробити металопрофіль?

Весь металопрофіль  ми виробляємо самостійно на власному професійному обладнанні, тому ви можете вибрати будь який колір RAL, який забажаєте. Вибрати колір профнастилу  ви можете на нашому сайті в розділі профнастил.

 

✅ Чи актуальні ціни на профнастил у Львові?

Так, ми регулярно слідкуємо за актуальністю цін та асортименту товарів на нашому сайті.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Зразок сучасної покрівлі
Product Name
Профнастил